Połącz...

Specjalista ds. podatków ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 7-30-40738

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalisty ds. podatków.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie rozliczeń podatku CIT oraz VAT
  • dbanie o zgodność ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawowymi
  • przygotowywanie kalkulacji podatkowych
  • pełnienie roli eksperta od podatków w dziale księgowym
  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze podatkowym
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego
  • wiedza z obszaru niemieckiego prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość SAP lub innego programu ERP

  • ciekawe, stabilne stanowisko w międzynarodowej firmie o ugrunotwanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie wzbogacone o korzyści pozapłacowe
  • szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynier | Specjalista | Motoryzacja | Jakość | Produkcja | Financial specialist