Połącz...

Specjalista/Specjalistka ds. zarządzania nieruchomościami

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137206

Jeżeli chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej prężnie rozwijającej się organizacji, posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami i jesteś dyspozycyjny/a do podjęcia nowego wyzwania zawodowego od zaraz zapraszamy do przesłania aplikacji!

Na okres kilkutygodniowego zastępstwa pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres zadań:

  • administrowanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z zarządzaniem umowami najmu,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • monitorowanie prawidłowej realizacji obowiązków wynikających z umów najmu,
  • bieżąca współpraca z najemcami;

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości/doświadczenie w dziale zarządzania nieruchomościami
  • praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)
  • sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków
  • samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
Kluczowe obowiązki:

Korzyści

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | Budownictwo and nieruchomości | Nieruchomości | Administracja | Asystent / asystentka | Specjalista | Supervisor | Nieruchomości | Nieruchomość | Administracja |