Połącz...

Specjalista ds. Zwrotów

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139896

Dla naszego Klienta, wiodącej szwajcarsko-amerykańskiej firmy, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Obowiązki:

  • rozpatrywanie wniosków reklamacyjnych
  • wprowadzania wniosków reklamacyjnych do systemu
  • przyjmowanie reklamacji; weryfikacji, wyjaśnianie różnic z dostawcą, wprowadzanie wniosków do systemu
  • kontrola procesu zwrotów
  • wysyłanie mailem, drukowanie i archiwizowanie faktur i korekt
  • pozyskiwanie potwierdzeń otrzymania dostaw z zagranicznych serwisów

Wymagania

  • doświadczenie w dziale zamówień lub logistyce
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • znajomość systemu SAP
  • doświadczenie w obsłudze klienta, umiejętność wyegzekwowania działań po drugiej stronie
  • mile widziane doświadczenie w pracy LSSC (Logistic Shared Service Center)
  • dokładność, skrupulatność ale i szybkość działania
  • znajomość MS Office, Excel, SharePoint

Korzyści

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia (również zagraniczne)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Logistyka | Jakość | Doradca | Wsparcie | Specjalista | Back office | CRM | Język | SSC | SAP | Rozliczenia | Raportowanie | Przyjmowanie zamówień | Łancuch dostaw | Logistyka | Klient | Dostawca | Logistics specialist