Połącz...

Specjalista ds. zamówień - język rumuński

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136831

Naszym klientem jest centrum obsługujące procesy logistyczne międzynarodowej, renomowanej firmy. Dla naszego klienta poszukujemy osoby posługującej się językiem rumuńskim, na stanowisko specjalisty ds. zamówień.

Zakres obowiązków:

  • obsługa oraz weryfikacja poprawności zamówień
  • kontakt z klientami w języku rumuńskim i angielskim (telefoniczny i mailowy)
  • reagowanie na zapytania od klientów wewnętrznych
  • wyjaśnianie pojawiających się niezgodności w danych dotyczących zamówień i dostaw
  • terminowe i dokładne procesowanie danych w systemie informatycznym

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w dziale logistycznym lub obsługi klienta
  • bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera, łącznie z pakietem Ms Office (zwłaszcza Excel)
  • umiejętność obsługi systemu SAP będzie atutem
  • dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne

Korzyści

Korzyści:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych
  • szansa rozwoju w stabilnej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • jasna ścieżka awansów poziomych lub pionowych, poparta licznymi szkoleniami

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Logistyka | Specjalista | Logistyka | Back office | Biuro | Język |