Połącz...

Specjalista ds. zakupów z j. niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 139772

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora bankowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • realizacja procesów zakupowych
  • udział w przetargach
  • negocjacje z kontrahentami
  • tworzenie oraz rozwijanie procesów oraz procedur zakupowych
  • generowanie oszczędności w obszarze zakupów
  • wyszukiwanie i dobór dostawców
  • analiza ofert
  • tworzenie raportów

Wymagania

Wymagania:
  • minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowisku kupca w obszarze zakupów
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość programu ERP lub SAP
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako kupiec usług i produktów w sektorach IT, Telecom, Marketing, Hr
  • silne umiejętności negocjacyjne

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju
  • prywatna opiekę medyczną
  • kartę Multisport

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Logistyka | Kupiec | Klient | Zamówienia | Zakupy | Kupno | Purchase analyst