Połącz...

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z j. niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 25 dni temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-13-41065

Dla Naszego Klienta, renomowanej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży z j. niemieckim

Obowiązki:

  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami i wsparcie działań sprzedażowych
  • Odpowiadania na zapytania Klientów
  • Koordynowanie procesu sprzedaży
  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • Nadzór nad terminowością dostaw
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i kontaktach B2B, będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Gotowość do udziału w procesie migracji na terenie Niemiec

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie z kapitałem zagranicznym;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języka obcego w pracy.
  • Praca w międzynarodowym, otwartym środowisku, w przyjaznej atmosferze

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja | Sprzedaż | Przemysł | Obsługa klienta | Specjalista | Przedstawiciel | Konsultant | Nabycie | Sprzedaż regionalna | B2B | Biznes | Międzynarodowy | FMCG | Klient | Wytwórczy | Opakowania | Obsługa / serwis | Produkt | Back office | Biuro | Język | Telesales