Połącz...

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - branża techniczna

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139381

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma produkująca i dystrybuująca wyroby stalowe. W związku z rozwojem firmy i powiększaniem sieci sprzedaży, poszukujemy doradcy techniczno-handlowego.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa bieżących klientów
  • reagowanie na zapytania ofertowe
  • tworzenie ofert, specyfikacji, kosztorysów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta
  • wsparcie inżynierów sprzedaży w przygotowywaniu ofert od strony technicznej i handlowej oraz w sprawnym prowadzeniu procesów sprzedaży
  • mapowanie nowych klientów, poszukiwanie możliwości poszerzenia sieci handlowej
  • raportowanie swoich działań i ich wyników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
  • doświadczenie w dziale handlowym, obsługi klienta itp. w firmie o profilu przemysłowym
  • znajomość branży stalowej będzie dużym atutem
  • umiejętność pracy z programami pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz obsługi klienta
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność

  • szansa rozwoju zawodowego w strukturach firmy o wiodącej pozycji w swojej branży
  • wynagrodzenie proporcjonalne do kompetencji, wzbogacone o pakiet premiowy
  • program szkoleniowy
  • możliwości awansu

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż | Obsługa klienta | Specjalista | Urzędnik | Wsparcie | Techniczny | B2B | Przemysł | Sales representative