Połącz...

Specjalista ds. wsparcia klientów z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140340

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy, szukamy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia klienta w obszarze systemów ERP.

Obowiązki:

  • udział w nowych wdrożeniach w obszarze systemów ERP
  • wsparcie pracowników firmy w zakresie użytkowania i rozwoju narzędzi e-business
  • testowanie systemów i narzędzi e-business pod kątem wprowadzonych zmian i usprawnień

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemów ERP, w ideale SAP

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, premia roczna)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Analityk | Specjalista | SAP | ERP | ERP Specialist