Połącz...

Specjalista ds. Wsparcia Klienta z j. niemieckim

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 138983

Świetnie mówisz po niemiecku? Szukasz pierwszego zatrudnienia lub myślisz nad zmianą pracy lub kariery? Ta oferta jest dla Ciebie! Stały kontakt z niemieckimi native speakerami oraz praca w międzynarodowej firmie.

Poszukujemy kandydatów biegle mówiących po niemiecku dla światowego lidera wielokanałowej obsługi klienta i outsourcingu na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Klienta z j. niemieckim.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta
  • analiza, przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń od klientów niemieckojęzycznych związanych z użytkowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • kontakt mailowy/telefoniczny z Klientem niemieckojęzycznym oraz poprzez wewnętrzną platformę lub chat
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • udział w wykrywaniu nieprawidłowości w procesie zgłaszania problemów przez Klienta

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2+/C1)
  • doświadczenie nie jest wymagane, zainteresowanie branżą IT będzie mile widziane
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • dynamiczność, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie

Korzyści

  • umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia
  • atrakcyjny pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | IT | Asystent / asystentka | Wsparcie | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | Klient | Call center | Consultant