Połącz...

Specjalista ds. wsparcia IT

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137469

Dla międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowsko Specjalisty ds. Wsparcia IT.

Zadania:

  • wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów IT.
  • tworzenie nowych kont, resetowanie haseł.
  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników i związanych z funkcjonowaniem narzędzi Google (Gmail, Kalendarz, Kontakty, Google Drive, Hangouts).
  • przekazywanie incydentów do drugiej linii wsparcia.
  • tworzenie raportów.

Wymagania

  • ok. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze Helpdesk w międzynarodowej firmie.
  • doświadczenie w pracy w SSC/BPO jest mile widziane.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • komunikatywność i rzetelność.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • przyjazna atmosfera pracy.
  • szkolenia.
  • bogaty pakiet socjalny.
  • praca w standardowych godzinach biurowych (8-16/9-17).

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Sieci | Telekomunikacja | Administrator | Helpdesk | Inżynier | Wsparcie | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | IT | Windows | Linux |