Specjalista ds. weryfikacji danych i raportowania - język niemiecki

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133242

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. weryfikacji i raportowania - język niemiecki.

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • przyjmowanie zgłoszeń o błędach w zestawieniach danych
  • analiza oraz korekta wykrytych niezgodności w dokumentacji
  • sporządzanie raportów i zestawień w języku niemieckim
  • stały kontakt z klientem w języku niemieckim
  • kontakt z innymi działami firmy

Wymagania

  • przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego (zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • predyspozycje do pracy z dokumentacją - dokładność przy wykonywaniu zadań
  • zdolności analityczne
  • silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Korzyści

  • umowę o pracę na pełen etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Katowic
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | IFRS | SAP | Vat | Podatki |