Połącz...

Specjalista ds. sprzedaży i promocji internetowej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 1-13-40751

Dla naszego klienta, światowego lidera w produkcji sprzętu elektronicznego , poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Planowanie i prowadzenie bieżących działań promocyjnych
  • Współpraca z działem sprzedaży, w celu budowania spójnej strategii biznesu online dywizji
  • Ciągły monitoring oraz analiza środowiska online w segmencie sprzętu elektronicznego: oferty, cen, promocji oraz dystrybucji produktów Klienta oraz konkurencji
Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań e-
  • Analiza i raportowanie sprzedaży e-commerce oraz ruchu internetowego
  • Monitorowanie rynku
  • Dbanie o wysokie pozycjonowanie produktów na stronach partnerów handlowych oraz na porównywarkach
  • Przygotowywanie dodatkowego kontentu dedykowanego stronom partnerów handlowych
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie opinii o produktach

Wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kanałów e-commerce lub/i online sales
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, mile widziana znajomość narzędzia Searchmetrics
  • Doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania treściami stron internetowych
  • Zdolności do sprawnych analiz raportów i trafnego wyciągania wniosków
  • Komunikatywność
  • Pomysłowość i kreatywność

Korzyści

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w nowoczesnych technologiach i projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do szkoleń

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Sprzedaż | Konsultant | Specjalista | Wsparcie | B2B | E-commerce | Marketing internetowy | Marketing | Google AdSense | Google AdWords | Google Analytics | Międzynarodowy | Media społecznościowe | Media | Raportowanie | Rozwój | Rozwój biznesu | SEM | SEO | Sklep internetow | Sklep | Sprzedaż | Sprzedaż wewnętrzna | Marketing specialist