Połącz...

Specjalista ds. sprzedaży - branża techniczna

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 2-10-41187

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu hutniczego, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Specjalisty ds. sprzadaży

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z handlowcem
  • Identyfikowanie potencjalnych Klientów i przekazywanie kontaktu do zainteresowanych firm do handlowca
  • Obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa Klientów - śledzenie/monitorowanie zamówień Klientów
  • Bliska współpraca z działem logistyki i windykacji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży technicznej
  • Nastawienie na realizacje planów sprzedażowych
  • Proaktywna postawa
  • Komunikatywność i samodzielność

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiety szkoleniowe
  • finansowanie nauki języka angielskiego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Asystent / asystentka | Techniczny | Budownictwo | Inżynieria | Sales Assistant