Połącz...

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju pracowników

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140118

Dla naszego kllienta, lidera w branży nowych technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji.

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • kontakt z managerami odnośnie spraw pracowniczych
  • wsparcie działu Kadr w przygotowywaniu dokumentów dla pracowników

Requirements

  • min. 3 lata doświadczenia w rekrutacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • samodzielność i zdolność organizacji własnego czasu pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • podstawowa znajomość prawa pracy

Benefits

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów socjalnych
  • możliwość rozwoju wewnętrznego w obrębie struktur

Other notes

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

HR and Administration and Law | HR | Recruiter | In-house | HR | Specjalista ds. rekrutacji