Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Karolina Warzecha
Nr Ref. 4-12-40838

Naszym Klientem jest prestiżowa firma - lider w branży handlowej.
W związku z dynamicznym rozwojem organizacji w Poznaniu i okolicach, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem: Specjalista ds. rekrutacji

Zakres obowiązków obejmuje:

  • redagowanie i publikację ogłoszeń o pracę,
  • codzienną współpracę z lokalnym biznesem oraz HR Managerem,
  • realizację rozmów rekrutacyjnych,
  • screening telefoniczny,
  • weryfikację i selekcję nadesłanych aplikacji,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych projektów.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na realizację założonych celów,
  • otwartość, elastyczność oraz duża kultura osobista.

  • umowa o pracę tymczasową na pełny etat w bardzo profesjonalnym środowisku pracy,
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport,
  • praca u uznanego pracodawcy w renomowanej organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja
Grafton Recriutment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Rekruter | Konsultant | Administracja | Rekrutacja | Biuro | HR Business Partner