Połącz...

Specjalista ds. raportowania i księgowości zakupów

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 1-11-40682

Naszym Klientem jest firma duńska z sektora energetycznego, która w związku z dynamicznym rozwojem Centrum IT w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. raportowania i księgowości zakupów

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie różnych raportów w systemie SAP,
  • rozwiązywanie niezgodności w fakturach i problemów finansowych,
  • wsparcie i nadzworowanie procesu zakupów, tworzenie zamówień w systemie SAP,
  • nadzorowanie zamówień oraz procesu fakturowania;
  • wsparcie managera ds. projektów,
  • dbanie o dokumentacje zamówień, contract managment.

Wymagania

  • biegła znajomość angielskiego (poziom C1),
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów, księgowości w międzynarodowym środowisku
  • wykształcenie finansowe lub ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office ( Excel w szczególności ),
  • doświadzczenie w analizie i raportowaniu
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet benefitów: opiekę medyczną , kartę lunchową, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie oraz szeroki pakiet szkoleń.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Asystent / asystentka | Administrator | Specjalista | Zarzadzanie aktywami | Back office | Back office worker