Połącz...

Specjalista ds. planowania sprzedaży

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139405

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie planów sprzedaży i monitorowanie ich realizacji,
  • Analiza sprzedaży i kategorii produktów,
  • Monitoring rynku i konkurencji,
  • Współpraca z kierownikami innych działów.

Wymagania

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy z system ERP.

Korzyści

Korzyści:
  • Umowa o pracę,
  • Pakiet benefitów (po okresie próbnym),
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kupno | Logistyka | Specjalista | Kontroler | Sprzedaż | SAP | ERP Specialist