Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. niemieckiego (dział eksportu)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139446

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwjającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatow na stanowisko- Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. niemieckiego (dział eksportu)

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowej relacji z klientami zagranicznymi,
  • doradztwo techniczne i handlowe dla klientów,
  • przygotowywanie zamówień,
  • stała współpraca z działem produkcji, logistyki i transportu,
  • kompleksowa obsługa zamówień,
  • nadzór nad terminowym dostarczaniem wyrobów,
  • obsługa programu CRM.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe lub osoba studiująca, ale dyspozycyjna do podjęcia pełnoetatowego zatrudnienia
  • min. 6-miesięczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji/logistyce
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • chęć rozwoju w obszarze kompleksowej obsługi klienta zagranicznego

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w obszarze obsługi Klienta i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dostęp do szkoleń,
  • przyjazna atmosferta pracy w komfortowym biurze we Wrześni,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, premia oraz atrakcyjny bakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Sprzedaż | Specjalista | Klient | Wprowadzanie danych | Rozmowy przychodzące | Młodszy / młodsza | Inwentaryzacja | Biuro | Rozmowy wychodzące | Przyjmowanie zamówień | Raportowanie | Dane | Eksport | Ogólny | Logistyka | Produkt | Sprzedaż | Sales Officer