Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 138658

Znasz język niemiecki? Szukasz pierwszej pracy bądź chciałbyś zmienić dotychczasową ścieżkę kariery? Aplikuj już teraz! Zapewnimy Ci codzienny kontakt z niemieckimi native speakerami w międzynarodowej organizacji.

Dla naszego klienta, światowego lidera w zakresie obsługi klienta i terminali płatniczych, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna klientów w języku niemieckim i polskim;
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur;
  • autoryzacja transakcji;
  • wsparcie w zakresie obsługi terminali POS;
  • wprowadzanie i modyfikowanie danych Kontrahentów w systemach informatycznych;
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • udział w wykrywaniu nieprawidłowości w procesie zgłaszania problemów przez Klienta

Wymagania

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • nie wymagamy doświadczenia, zainteresowanie branżą IT będzie mile widziana
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • dynamizm w działaniu, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie

Korzyści

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia
  • bonusy pieniężne zależne od wyników pracy

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | IT | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Klient | Język | Call center | Consultant