Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139403

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej - pilnie poszukujemy osoby na stnowisko:

Zakres zadań:

  • koordynacja przepływu zamówień od klientów,
  • weryfikacja poprawności zamówień,
  • współpraca z klientami w zakresie realizacji zamówień,
  • komunikacja z Managerami działów dotycząca nieprawidłowości zamówieniach,
  • przygotowanie raportów, analiz sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. dwuletnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • mile widzane doświadczenie w firmie z branży medycznej/farmaceutycznej.

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie NW.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Wsparcie | Associate | Przyjmowanie zamówień | SAP | Raportowanie | Customer support