Połącz...

Specjalista ds. należności - język angielski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137764

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum finansowo-księgowego, w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w dziale należności.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami odnośnie zaległych płatności (w języku angielskim)
  • windykacja należności
  • kontakt z klientami i pracownikami firmy w celu uzgadniania poprawności danych
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności

Wymagania

Wymagania:
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • atutem będzie znajomość drugiego języka obcego

Korzyści

  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Obsługa klienta | Specjalista | Asystent / asystentka | Urzędnik | Associate | Księgowy / Księgowa | Należności | Back office | Język | Młodszy / młodsza |