Połącz...

Specjalista ds. modeli statystycznych

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 10 000 PLN/m
Opublikowane 29 dni temu
Nr Ref. 6-26-44402

Grafton Recruitment poszukuje Specjalisty ds. modeli statystycznych dla jednego z naszych Klientów.

Jest to okazja do pracy w jednym z największych banków, który zbudował własne centrum doskonałości i świadczy usługi globalnym Klientom. Jeśli twoja pasja to matematyka i statystyka, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • walidacja modeli statystycznych
  • tworzenie i sprawdzanie modeli matematycznych
  • dostarczanie analizy statystycznej
  • przygotowywanie sprawozdań dla zainteresowanych stron
  • wprowadzenie nowych ulepszeń

Modele na jakich pracuje nasz Klient to: modele zarządzania aktywami, modele kapitału przedsiębiorstwa, modele luk w zabezpieczeniach finansowych, modele i ryzyka kredytowego, testy warunków skrajnych oraz modele analizy scenariuszy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru matematyki, ekonomii lub inżynierii
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość jednego lub więcej z wymienionych modeli: handlowy, ryzyka, statystyczny
  • biegła znajomość programów: Excel, Matlab, Statistica
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętności analityczne i zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność wyjaśniania zagadnień analitycznych i syntezy złożonych analiz w formie, która jest odpowiednia dla danej grupy odbiorców

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów socjalnych (m.in prywatna opieka medyczna, karta Multibenefit, miejsce parkingowe, przedszkole dla dzieci)
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Inżynieria | Analizy | Audyt | Finanse | Asystent / asystentka | Specjalista | Administrator | Analityk | Urzędnik | Ryzyko | Raportowanie | Wdrażanie | Ulepszanie | Excel | Finanse | Wprowadzanie danych | Matlab | Mathematician