Specjalista ds. marketingu z j. angielskim - firma o globalnym zasięgu

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136799

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu, z branży produkcyjnej, w związku z otwarciem nowego Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. marketingu.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • wsparcie we wdrażaniu strategii marketingowej firmy o zasięgu światowym
  • działania z zakresu market research (analiza rynku, aktywności konkurencji)
  • opracowywanie oraz prezentacja wyników, sugerowanie nowych rozwiązań
  • prowadzenie działań employer brandingowych
  • codzienna współpraca z działem marketingu zlokalizowanym w Holandii

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane marketingowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość i umiejętność analizy rynku do działań marketingowych
  • duża kreatywność i elastyczne podejście do prowadzonych działań
  • zdolności analityczne i z zakresu researchu

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość udziału w budowaniu nowopowstającego zespołu
  • codzienna praca z centralą firmy zlokalizowaną w Holandii
  • ciekawy zakres obowiązków
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/

Słowa klucze: marketing, specialist, brand managment, market research,

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | B2B | Kraj | Wydarzenie | Międzynarodowy | Produkt | Public relations |