Połącz...

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 134743

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Obowiązki :

  • wdrażanie oraz nadzorowanie narzędzi Lean
  • usprawnianie procesów produkcyjnych
  • nadzór nad optymalizacją layout-ów oraz przepływu materiału na wydziale produkcyjnym
  • przygotowanie oraz samodzielne prowadzenie warsztatów Lean dla pracowników zakładu
  • identyfikowanie obszarów do doskonalenia na wydziale produkcyjnym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu Lean Manufacturing
  • bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean (SMED, TPM, 5S, VSM, KANBAN, etc.),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, warsztatów

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Specjalista | Lider zespołu | Lean Manufacturing | 5S | Kanban | Kaizen | Lean |