Połącz...

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 134743

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Obowiązki :

  • wdrażanie oraz nadzorowanie narzędzi Lean
  • usprawnianie procesów produkcyjnych
  • nadzór nad optymalizacją layout-ów oraz przepływu materiału na wydziale produkcyjnym
  • przygotowanie oraz samodzielne prowadzenie warsztatów Lean dla pracowników zakładu
  • identyfikowanie obszarów do doskonalenia na wydziale produkcyjnym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu Lean Manufacturing
  • bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean (SMED, TPM, 5S, VSM, KANBAN, etc.),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, warsztatów

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Specjalista | Lider zespołu | Lean Manufacturing | 5S | Kanban | Kaizen | Lean |