Połącz...

Specjalista ds. księgowości ze znajomością j. hiszpańskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139843

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającego się centrum usług wspólnych, w zwiazku z przeniesieniem procesów do Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty w dziale AP z bardzo dobrą znajomością języka hiszpańskiego.

Obowiązki:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z hiszpańskojęzycznymi dostawcami firmy – spółkami obsługiwanymi w ramach centrum finansowo-księgowego
  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych

Wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. B1/B2)
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość SAP mile widziana
  • gotowość do wyjazdu w ramach przeniesienia procesów do Polski

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Księga główna | Bookkeeper, accountant