Specjalista ds.Administracji z biegłą znajomością j. włoskiego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 5 500 PLN/m
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Michal Piernik
Nr Ref. 4-13-41630

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. Administracji z biegłą znajomością j. włoskiego

Praca w Komornikach

Obowiązki:

  • Wpisywanie faktur do systemu
  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Skanowanie dokumentów
  • Wsparcie dla różnych działów
  • Inne bieżące obowiązki administracyjno-księgowe

Wymagania

  • Biegła znajomość języka włoskiego – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w administracji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Korzyści

  • Międzynarodowe środowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja | Sprzedaż | Przemysł | Obsługa klienta | Specjalista | Przedstawiciel | Konsultant | Nabycie | Sprzedaż regionalna | B2B | Biznes | Międzynarodowy | FMCG | Klient | Wytwórczy | Opakowania | Obsługa / serwis | Produkt | Back office | Biuro | Język | Consultant