Połącz...

Młodszy inżynier ds. wycen - nowe projekty

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-21-40892

Dla naszego klienta, firmy z branży przetwórstwa stalowego, poszukujemy osoby, która podejmie pracę na stanowisku Specjalisty ds. kosztorysowania.

Główne zadania na powyższym stanowisku to:

  • przygotowywanie kosztorysów na podstawie rysunków techniczych oraz danych od klienta
  • bliska współpraca z działem produkcji w zakresie kompletowania informacji, danych
  • bieżący kontakt z podwykonawcami w zakresie wycen
  • optymalizacja wycen poprzez bieżący kontakt z działem produkcyjnym i jakości
  • bieżące wsparcie działu sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu AutoCad (mile widziana znajomość oprogramowania 3D)
  • znajomość braży metalowej/stalowej/automotive
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technologa/konstruktora
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na Rynku
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagordzenia dopasowane do indywidualnych umiejętności pracownika

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Sprzedaż | Produkcja | Specjalista | AutoCAD | Cost accountant