Połącz...

Specjalista ds. kadr

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 6-12-44543

Dla naszego Klienta - pilnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze kadr i płac oraz mocno ukierunkowanych na rozwój.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • koordynowanie przebiegiem dokumentów pracowniczych - tworzenie teczek osobowych oraz prowadzenie akt pracowników
  • wprowadzanie danych do systemu Taleo
  • przygotowywanie dokumentów do wysyłki (np. RMUA, świadectwa pracy itp.)

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość angielskiego

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w miłej atmosferze

Agencja zatrudnienia numer 812.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Prawo | Administrator | Doradca | Konsultant | Koordynator | Specjalista | Administracja | Back office | Benefity | Benefity i świadczenia | Konsulting | Starszy / starsza | SAP HR | Relacje | Płace | Biuro | Personnel officer