Administrator w dziale importu z j. norweskim/ holenderskim/ duńskim/ niemieckim

Lokalizacja Wrocław
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 5 700 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138130

Firma Grafton Recruitment dla swojego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukuje osób ze znajomością języków obcych chcących pracować we wrocławskim cetrum biznesowym.

Stanowisko: Administrator w dziale importu

Lokalizacja: centrum Wrocławia

Główne obowiązki:

  • Kontakt z klientami zewnętrznymi
  • Analiza świadectw pochodzenia towarów
  • Wyodrębnianie kluczowych informacji z baz danych importera oraz dokonywanie ich oceny
  • Kwalifikacja towarów względem statusu bezcłowego
  • Współpraca z norweskim/ duńskim/niemieckim/holenderskim oddziałem firmy oraz kontakt z klientami oraz celnikami
  • Audyt przesyłek o wysokiej wartości, obliczanie ceł i norweskiego podatku VAT
  • Wprowadzanie dokumentów i danych do wewnętrznej bazy
  • Tworzenie klasyfikacji towarów zgodnie z wytycznymi urzędu celnego

Wymagania

  • Dobra znajomość jednego z wymienionych języków: norweski/duński/ holenderski/niemiecki/ szwedzki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta spotkowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Produkcja and zakupy and logistyka | Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Administracja | Logistyka | Przemysł | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Urzędnik państwowy | Administrator | Urzędnik | Proces | Produkt | Projekt | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Wprowadzanie danych | Korporacja | Zmiana | Język | Administracja | Biuro | Outsourcing | SSC | Administration