Połącz...

Administrator w dziale importu z językiem norweskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138130

Firma Grafton Recruitment dla swojego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukuje osób ze znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: Administrator w dziale importu

Lokalizacja: centrum Wrocławia

Główne obowiązki:

  • Obliczanie ceł przewozowych
  • Analiza świadectw pochodzenia towarów
  • Wyodrębnianie kluczowych informacji z baz danych importera oraz dokonywanie ich oceny
  • Kwalifikacja towarów względem statusu bezcłowego
  • Współpraca z norweskim oddziałem firmy oraz kontakt z norweskimi klientami oraz celnikami
  • Audyt przesyłek o wysokiej wartości, obliczanie ceł i norweskiego podatku VAT
  • Wprowadzanie dokumentów i danych do wewnętrznej bazy
  • Tworzenie klasyfikacji towarów zgodnie z wytycznymi urzędu celnego

Wymagania

  • Dobra znajomość języka norweskiego (min.B1) oraz angielskiego (min. B1+)
  • Wykształcenie wyższe
  • Skrupulatność
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta spotkowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Urzędnik państwowy | Proces | Produkt | Projekt | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Wprowadzanie danych | Korporacja | Zmiana | Język | Administration