Specjalista ds.techniczno- handlowych. Branża elektroenergetyczna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138007

Dla naszego Klienta firmy z branży elektroenergetycznej, w związku z dalszym rozwojem i pozyskaniem nowych klientów, szukamy osoby, która chciałaby rozwijać się na stanowisku: Specjalista ds. teczniczno-handlowych. Branża elektroenergetyczna.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie procesu sprzedażowego (ofertowanie, potwierdzanie zamówień, realizacja zamówień, kontrola dostaw oraz realizacja gwarancji)
  • pozyskiwanie klientów z obszaru elektroenergetyczne
  • realizacja planu sprzedaży dla działu w zakresie obsługiwanego rynku
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • uczestnictwo w targach i konferencjach
  • badania rynku, monitorowanie konkurencji
  • tworzenie raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ze specjalizacją w zakresie budowy maszyn, mechaniki lub elektroenergetyki
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie sprzedaży lub obsługi klienta - preferowane
  • doświadczenie w dziedzinie elektroenergetyki, branży stalowej, technicznej itp.
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Inżynieria | Energetyka | Wsparcie techniczne | Technik | Mechaniczny | Obróbka skrawaniem |