Połącz...

Specjalista ds.wsparcia procesów HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 136095

Dla naszego Klienta, międzynarodowej prężnie rozwijającej się organizacji, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie w zakresie obsługi logistycznej prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz procesu wdrożenia pracownika do organizacji,
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji związanej z prowadzonymi procesami,
  • współpraca z managerami w zakresie prowadzonych projektów,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań z kandydatami,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami uczestniczącymi w procesach rekrutacyjnych,
  • przygotowanie i przekazanie nowym pracownikom dokumentacji związanej z zatrudnieniem,
  • organizacja działań w zakresie procesu wdrożenia dla nowozatrudnianych osób.

Wymagania

  • min.dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem i obsługą procesów rekrutacyjnych, mile widziane w branży BPO/SSC,
  • płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w zakresie wykorzystania narzędzi rekrutacyjnych/systemów wykorzystywanych w procesach rekrutacji,
  • dokładność i skrupulatność,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • biuro firmy zlokalizowane w Centrum Warszawy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Administracja | HR | Rekrutacja |