Połącz...

Specjalista ds.wsparcia procesów HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136095

Dla naszego Klienta, międzynarodowej prężnie rozwijającej się organizacji, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie w zakresie obsługi logistycznej prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz procesu wdrożenia pracownika do organizacji,
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji związanej z prowadzonymi procesami,
  • współpraca z managerami w zakresie prowadzonych projektów,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań z kandydatami,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami uczestniczącymi w procesach rekrutacyjnych,
  • przygotowanie i przekazanie nowym pracownikom dokumentacji związanej z zatrudnieniem,
  • organizacja działań w zakresie procesu wdrożenia dla nowozatrudnianych osób.

Wymagania

  • min.dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem i obsługą procesów rekrutacyjnych, mile widziane w branży BPO/SSC,
  • płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w zakresie wykorzystania narzędzi rekrutacyjnych/systemów wykorzystywanych w procesach rekrutacji,
  • dokładność i skrupulatność,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • biuro firmy zlokalizowane w Centrum Warszawy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Administracja | HR | Rekrutacja |