Połącz...

Młodszy specjalista ds. controllingu

Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 3-19-41306

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie usług energetycznych, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca analiza kosztów poszczególnych działów na potrzeby raportingu wewnętrznego,
  • nadzór nad przygotowaniem projektów oszczędnościowych w spółce,
  • udział w przygotowaniu budżetu oraz prognoz budżetowych,
  • przygotowanie raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatniego roku studiów,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze finansów,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość programy Excel oraz dobra znajomość Power Point,
  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej prężnie rozwijającej się organizacji,
  • dogodna lokalizacja biura – Śródmieście.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Specjalista | Finanse | Kontroling | Excel | Finansowe | Financial Controller