Połącz...

Specjalista ds. Controllingu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 140299

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowsiko: Specjalista ds. Controllingu

Obowiązki:

  • Przygotowanie budżetów i prognoz oraz analiz ich wykonania
  • Raportowanie wyników finansowych i wskaźników efektywności produkcji
  • Analiza wielkości oraz zyskowności sprzedaży
  • Analiza i kontrola kosztów oraz wskaźników produkcyjnych
  • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych
  • Wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub w firmie audytorskiej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Duże zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
  • Narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Księgowość | Kontroler | Kontroling | Office Manager