Pracownik biurowy z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja Katowice
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 600 - 4 200 PLN/m
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 7-11-43634

Nasz Klient - firma z zagranicznym kapitałem poszukuje osób znających język niemiecki, zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Pracownika biurowego.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • bieżące prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzanie danych do odpowiednich systemów komputerowych
  • wsparcie działu księgowości
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby managementu

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j.niemieckiego
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy min. 20 godzin tygodniowo lub na pelen etat
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę (pełen etat lub część etatu)
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • benefity pozapłacowe (karta multisport, prywatna opieka zdrowotna)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Audyt | Specjalista | Analityk | Wsparcie | Excel | Back office | Administracja | Młodszy / młodsza | Lecturer