Połącz...

Pracownik wsparcia klienta z j. angielskim lub niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-12-40881

Dla naszego klienta, międzynarodowiej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne wybranego działu;
  • Analizy kluczowych wskaźników i danych oraz sporządzanie raportów na ich podstawie;
  • Administarcja danych w oparciu o dostępne procesy biznesowe, programy oraz narzędzia;
  • Planowanie oraz koordynacja spotkań i konferencji;
  • Aktywne uczestnictwo w udoskonalaniu wewnętrznej komunikacji;
  • Zarządzanie wewnętrznymi informacjami;
  • Zapewnienie dostępności danych wybranym odbiorcom;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy administarcyjnej w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i organizacji pracy
  • Umiejętności analityczne, entuzjazm i zaangażowanie;

  • Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych w pracy oraz zdobywanie cennego doświadczenia w stabilnej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
  • Umowa o pracę i ciekawy pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bonusy na lunch i wiele innych);
  • Pełne wdrożenie w specyfikę pracy;
  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń;
  • Praca w wygodnym, nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | Administrator | Specjalista | Koordynator | Administracja | Back office | HR | Biuro | BPO | Konsulting | EMEA / CEE | Database administrator