Połącz...

Specjalista ds. administracji biurowej

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 9 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 1-11-44349

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w rozwiązaniach płatniczych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalisty ds. Administracji Biurowej.

Poszukujemy osoby, która zapewni skuteczną pomoc biznesową przede wszystkim w kontekście wsparcia, związanego z rachunkowością, kontrolą, oceną ryzyka, finansów przedsiębiorstw i IT.
Zakres obowiązków:

  • Organizowanie bieżącej działalności, nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów w organizacji,
  • Koordynacja i kontrola nad zadaniami prowadzonymi przez poszczególne działy biura oraz ocena staranności i efektywności ich działania,
  • Współpraca z Działem Księgowości przy rozliczaniu wydatków służbowych, kart płatniczych i faktur,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji oraz jej archiwizacja,
  • Organizowanie podróży służbowych, spotkań biznesowych i wydarzeń firmowych,
  • Optymalizacja kosztów, zbieranie ofert i negocjowanie warunków nowych i istniejących umów,
  • Ścisła współpraca z urzędami, bankami itd.

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu biura i wsparciu pracowników z zakresu rachunkowości, bankowości oraz IT,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym atutem
  • Doświadczenie w kierowaniu wieloosobowym zespołem administracyjnym,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi internetowych,
  • Zainteresowanie podjęciem długoterminowej współpracy.

Korzyści

  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna i karta sportowa,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • liczne szkolenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Administracja | Finanse | Administrator | Kierownik / menedżer | Specjalista | Administracja | Executive | Front office | Biuro | Osobisty | Office Manager