Połącz...

Specialista w dziale logistyki (język angielski)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 6 700 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139065

Firma Grafton Recruitment poszukuje osób doskonale władających językiem angielskim, którzy chcą podjąć pracę w niesamowitej stolicy Czech.

Jest to doskonała okazja do rozpoczęcia pracy w międzynarodowym środowisku w renomowanej i znanej firmie międzynarodowej.

Miejsce pracy: Praga

Obowiązki

  • kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi w celu koordynacji przesyłek i zamówień,
  • wprowadzanie i weryfikacja poprawności danych w systemie
  • dostarczanie informacji i odpowiadanie na zapytania klientów
  • kontrola i monitorowanie statusu zamówień
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania - praca w Pradze
  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunek logistyka lub pokrewne)
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1) oraz polskiego
  • umiejętność współpracy
  • zdolność analitycznego myślenia

Jeżeli poszukujesz możliwości rozwoju, jesteś odważny i lubisz wyzwania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Korzyści

  • umowa o pracę
  • pakiet relokacyjny
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Pragi

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Produkcja and zakupy and logistyka | Finanse SSC / BPO | Logistyka | Kupno | Jakość | Specjalista | Kupiec | Konsultant | Kontroler | Administrator | Excel | Finanse | Finansowe | Produkt | Proces | Projekt | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Program | Obsługa / serwis | Transport wodny | Transport | Łancuch dostaw | Dostawca | Narzędzia | Database administrator