Połącz...

Specjalista ds. HR z biegłą znajomością języka angielskiego

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-26-41053

Firma Grafton Recruitment poleca swojego Klienta, należącego do amerykańskiej grupy, operującej w obszarze inżynierii i budownictwa.

Do stale rozwijającego się centrum globalnego, które aktualnie tworzy nowe struktury w obszarze Human Resources poszukujemy: Specjalisty ds. HR.

Codzienne zadania:

  • zarządzanie administracją pracowników firmy (Kraków, Gdańsk, Warszawa)
  • prowadzenie on-boarding dla nowoprzyjętych pracowników (około 70 osób miesięcznie)
  • dbanie o poprawność danych wprowadzanych do Enova i Oracle
  • codzienny kontakt z lokalnymi pracownikami firmy w odniesieniu do kwestii związanych z HR Policy (urlop wypoczynkowy, ekwiwalent urlopowy, zwolnienia chorobowe itp.) w języku polskim i angielskim
  • prowadzenie w systemie HR rozliczeń dotyczących nieobecności pracowników, dodatkowych benefitów potrzebnych do rozliczeń Payroll

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (obsługa pracowników anglojęzycznych)
  • doświadczenie w obszarze kadr lub administracji personalnej
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi i nienaganne umiejętności interpersonalne
  • dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy (szczególnie dotyczącej danych wrażliwych)
  • znajomość polskiego prawa pracy
  • doświadczenie w pracy w systemie ERP HR (Enova, Oracle)

Korzyści

  • praca w godzinach biurowych
  • jasna ścieżka rozwoju kariery
  • praca w środowisku międzynarodowym w bardzo dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym w Krakowie
  • możliwość uczestnictwa w systemie Benefit (karta Multisport)
  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Specjalista | Kadry | Oracle | HR | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Polityka kadrowa | In-house | Excel | Help Desk Technician