Połącz...

Software Test Engineer (Java)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137395

Grafton Recruitment poleca firmę z branży rozwiązań IT dla biznesu- właściciela platformy działającej w chmurze, wspierającej firmy z zakresu logistyki i transportu.
W związku z rozwojem struktur biura w Krakowie i zapotrzebowania rynku europejskiego, poszukujemy osoby na stanowisko: Software Test Engineer

Zakres obowiązków obejmuje:

  • utrzymywanie zautomatyzowanych testów
  • analizowanie sprawozdań z przebiegu testów oraz raportowanie ich
  • tworzenie i poprawa istniejących już procedur badawczych
  • współpraca z deweloperami w celu tworzenia oprogramowania

Wymagania

  • ukończone studia informatyczne lub pokrewne
  • pierwsze doświadczenie w pracy
  • dobra znajomość JAVA
  • posiadanie ogólnej wiedzy na temat narzędzi programowania
  • umiejętność myślenia analitycznego oraz skrupulatność w wyszukiwaniu błędów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane: znajomość Selenium WebDriver

Korzyści

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Proces / usługi IT | Inżynier | Programista | Specjalista | Java |