Połącz...

Senior Recruitment Specialist

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Grafton Łódź
Nr Ref. 137560

Dla naszego klienta, firmy z obszaru logistyki, która obecnie jest w fazie intensywnego rozwoju, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi na stanowisko: Specjalisty ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska wyższego i średniego szczebla
  • Odpowiedzialność za przebieg i realizacje projektów rekrutacyjnych
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami z wykorzystaniem różnych narzędzi HR
  • Bieżący kontakt z Biznesem w celu badania i aktualizacji potrzeb rekrutacyjnych
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach oraz sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji oraz szkoleń i rozwoju pracowników
  • Mile widziane doświadczenie w firmie logistycznej lub firmie z rozbudowaną strukturą oddziałową w Polsce
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem (3-5 osób)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doskonała organizacji pracy, wytrwałość, umiejętności zarządzania wynikami pracy
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w pierwszym okresie zatrudnienia

Korzyści

Klient oferuje:
  • możliwość tworzenia struktur HR
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych projektach

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Produkcja and zakupy and logistyka | HR | Logistyka | Rekruter | Specjalista | Koordynator | Lider zespołu | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Starszy / starsza | Rekrutacja | Pozyskiwanie talentów | Logistyka |