Połącz...

Senior Java Developer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 137116

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty oraz starszego programisty Java dedykowanych do projektu rozwoju nowej aplikacji firmy.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie logiki biznesowej opartej o Java Web Technologies
  • koordynowanie i przeprowadzenie testów oraz rozwój aplikacji na platformy webowe oraz mobilne (najpopularniejsze przeglądarki, smartfony, tablety)
  • praca w międzynarodowym zespole, kontakt z klientami (Niemcy, Holandia, Szwecja)
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca w SCRUM w międzynarodowym zespole)
  • min.3 lata komercyjnego doświadczenia w technologiach webowych Java (Java 8, Spring, Spring MVC, JPA, JSE, JSP)
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych
  • wiedza z zakresu systemów kontroli wersji (np. GIT)
  • znajomość narzędzi programistycznych takich jak: Eclipse or IntelliJ IDEA, Jira, Bamboo, Stash, Fisheye, Confluence
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • wiedza w obszarze tworzenia aplikacji Single-page (znajomość AngularJS) będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do wiedzy i doświadczenia kandydata
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju w zakresie technologii Java w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet socjalny (m.in karta Multisport oraz opieka medyczna)
  • przyjazna atmosfera pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | J2EE | Java | HTML | JavaScript | CSS | Spring | Programmer