Połącz...

Senior Java Developer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 137116

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty oraz starszego programisty Java dedykowanych do projektu rozwoju nowej aplikacji firmy.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie logiki biznesowej opartej o Java Web Technologies
  • koordynowanie i przeprowadzenie testów oraz rozwój aplikacji na platformy webowe oraz mobilne (najpopularniejsze przeglądarki, smartfony, tablety)
  • praca w międzynarodowym zespole, kontakt z klientami (Niemcy, Holandia, Szwecja)
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca w SCRUM w międzynarodowym zespole)
  • min.3 lata komercyjnego doświadczenia w technologiach webowych Java (Java 8, Spring, Spring MVC, JPA, JSE, JSP)
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych
  • wiedza z zakresu systemów kontroli wersji (np. GIT)
  • znajomość narzędzi programistycznych takich jak: Eclipse or IntelliJ IDEA, Jira, Bamboo, Stash, Fisheye, Confluence
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • wiedza w obszarze tworzenia aplikacji Single-page (znajomość AngularJS) będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do wiedzy i doświadczenia kandydata
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju w zakresie technologii Java w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet socjalny (m.in karta Multisport oraz opieka medyczna)
  • przyjazna atmosfera pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | J2EE | Java | HTML | JavaScript | CSS | Spring | Programmer