Połącz...

Specjalista w dziale księgi głównej z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 139497

Firma Grafton dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy, mającej swój oddział SSC we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych rozwojem swojej ścieżki kariery zawodowej w dziale GL.

Stanowisko: Specjalista w dziale księgi głównej z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie księgowań w księdze głównej
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi (rozrachunki, magazyn, środki trwałe itp.)
  • raportowanie grupowe i współpraca bezpośrednio z wewnętrznym klientem
  • przygotowanie sprawozdawczości statutowej
  • identyfikacja procesów doskonalenia i standaryzacja procesu wdrażania nowych możliwości

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze księgi głównej min. 1 rok lub wykształcenie kierunkowe (finanse, księgowość, rachunkowość)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • znajomość programu SAP w module FI-MM (wile widziana)

Korzyści

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • pakiet benefitów socjalnych tj: kursy językowe, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina/ teatru

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | Finansowe | Księga główna | Ogólny | SAP | Starszy / starsza | Migracja | Zmiana | Wprowadzanie danych | Korporacja | Kontroling | Accounting methods specialist