Połącz...

Senior ABAP Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Serotiuk
Nr Ref. 138996

Dla mojego Klienta, globalnej z firmy z sekora druku cyfrowego, poszukuję aktualnie Senior ABAP Developer'a.

Do zadań tej osoby należeć bedzie:

  • tranzcyja procesów z Belgii do Polski
  • wsparcie Konsultantów SAP w projektach
  • rozwój modułów SAP w technologii ABAP

Wymagania

  • przynajmniej 4-letniego doświadczenia jako SAP ABAP Developer w miedzynarodowej organizacji
  • mile widziana znajomość finansowych i logistycznych modułów SAP
  • biegła znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • ambitne zadania w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do nowoczensych rozwiązań
  • szeroki pakiet benefitów oraz umowę o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | ABAP | Programmer