Połącz...

Scrum Master - nowa platforma sportowa OTT

Lokalizacja Katowice
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 18 000 PLN/m
Opublikowane 29 dni temu
Nr Ref. 140546

Dla naszego klienta, w związku z uruchomieniem nowego innowacyjnego projektu zakładającego rozwój od podstaw platformy OTT (smart TV, smartfony, konsole), poszukujemy kandydatów na stanowisko Scrum Mastera.

Obowiązki:

  • zapewnianie realizacji zadań przez zespół developerów zgodnie z wymogami projektowymi
  • bliska współpraca z ownerem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów
  • zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu Scrumowego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki Scrumowej

Wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego na stanowisku Scrum Mastera
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • certyfikat Scrum Master

  • atrakcyjne wynagrodzenie (8 000 - 18 000 PLN) - w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazna atmosfera pracy
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Kierownik / menedżer projektu | SCRUM | Agile | Project Manager