Połącz...

SAP PI Solution Architect

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136617

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, działającej w sektorze produkcyjnym i będącej globalnym liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Osoba na tym stanowisku będzie wchodziła w skład zespołu realizującego program wprowadzania systemu SAP i standaryzacji procesów biznesowych.

Obowiązki:

  • Zbieranie wymogów, oczekiwań i propozycji od innych członków zespołu
  • Zapewnienie zgodności działań z procesami organizacji
  • Zarządzanie interfejsem pod kątem technicznym i funkcjonalnym
  • Opracowanie i koordynacja zmian interfejsu
  • Projektowanie i nadzór testów interfejsu
  • Wprowadzanie zmian i ulepszeń do obecnych metod i działań w środowisku PI
  • Występowanie w roli 3 linii wsparcia

Wymagania

  • Dobra znajomość większości technologii integracyjnych, w szczególności znajomość architektury SAP PI
  • Dobra znajomość procesów biznesowych i IT,
  • Doskonała umiejętność programowania w Java,
  • Co najmniej 6 lat doświadczenia w SAP PI w tym rozwój modułów adapterów PI i ulepszeń ECC / CRM ABAP
  • Bogate doświadczenie JAVA Mapping oraz w używaniu adapterów XI, SOAP i MDM
  • Doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów SAP w pełnym cyklu
  • Proaktywne i podejście do pracy i zorientowanie na klienta,
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
  • Udział w projektach testów SIT/UAT
  • Wiedza na temat EDI
  • Doświadczenie w pracy z Wily Introscope

Korzyści

Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • udział w projekcie wdrażania systemu SAP w wewnętrznych strukturach firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Kierownik / menedżer projektu | Architekt | SAP | CRM |