Połącz...

Samodzielny księgowy z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 134196

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Samodzielny księgowy z językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • księgowanie i aktualizowanie rezerw i odpisów
  • księgowania związane z zamknięciem miesiąca
  • uzgadnianie sald kont, rozrachunków
  • raportowanie według IFRS
  • kontakt z klientem w języku niemieckim

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość SAP mile widziana
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność

  • praca w międzynarodowej firmie, centrum finansowo - księgowym
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów - karta sportowa, prywatna opieka medyczna, szkolenia językowe, przedszkole na terenie miejsca pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Excel | Ogólny | Zobowiązania | Należności | Księga główna |