Połącz...

Recepcjonista/ka

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 5 godzin temu
Nr Ref. 140076

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizacja spotkań na terenie biura,
  • obsługa gości,
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
  • organizacja podróży służbowych, rezerwacja biletów oraz hoteli,
  • wsparcie administracyjne pracowników biura.

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy związanej ze wsparciem administracyjnym biura w międzynarowoej organizacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i całego biura,
  • dyspozycyjność do podjecia pracy od 17 października.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • lokalizacja biura - Mokotów.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Biuro | Receptionist