Połącz...

Recepcjonista/ka 19-29 grudnia

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 128199

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowiskua w obszarze administracji i w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki na zastepstwo w dniach 19-29 grudnia.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • koordynacja bieżącej pracy biura,
  • obsługa centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • organizacja i obsługa spotkań na terenie biura,
  • organizacja podróży służbowych -rezerwacja biletów oraz hoteli.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

  • mozliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Sekretarka | HR |