Quality Manager z j. angielskim branża Automotive - nowe uruchomienia

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137409

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży Automotive, w związku z nowymi projektami i dalszym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Quality Manager z j. angielskim branża Automotive - nowe uruchomienia.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie podległym zespołem specjalistów ds. jakości, kontrolerów, technologów, inżynierów produktu
  • rozwiązywanie problemów jakościowych w trakcie procesu wdrażania nowych produktów i realizacji nowych projektów
  • ścisła współpraca z Project Managerami w trakcie realizacji nowych projektów zarówno w Polsce, jak i za granicą
  • audytowanie od strony jakościowej nowych procesów i wyrobów
  • współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji
  • wsparcie produkcji w prowadzeniu działań korygujących
  • optymalizacja procesu produkcyjnego w odniesieniu do standardów jakościowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną pisemną
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w jakości w branży Automotive (mile widziane doświadczenie z obszaru jakości związane z nowymi uruchomieniami, nowymi projektami)
  • znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych (TQM, PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, MSA, FMEA, PPAP, APQP, Metoda A3, SPC)
  • doświadczenie we wdrażaniu usprawnień w obszarze jakości
  • praktyczna znajomość zagadnień Lean Management
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Lean Six Sigma Green Belt

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • praca na samodzielnym stanowisku umożliwiającym implementację własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość awansu i rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kosztorysant | Supervisor | Audytor | Montaż | Automatyka | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja | PLC | 8D | APQP | Lean | ISO/TS 16949 | ISO | Klient | FMEA |