Połącz...

Przedstawiciel handlowy - branża oponiarska

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Kontakt Olga Krzuś
Nr Ref. 138121

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta opon, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Obszar działania: woj. śląskie/małopolskie

Zakres zadań:

  • budowanie długotrwałych relacji i obsługa posprzedażowa stałych klientów na terenie woj. śląskiego/małopolskiego
  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze
  • doradztwo w zakresie gospodarki ogumieniem
  • negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • min.2 lata doświadczenia w sprzedaży opon ciężarowych lub części zamiennych do pojazdów ciężarowych - warunek konieczny
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • preferowane wykształcenie techniczne

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia

Inne notatki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Sprzedaż | Obsługa / serwis | Doradca | Inżynier | Specjalista | Mechaniczny | Sprzedaż regionalna | Inżynieria | Maszyny | Sprzedaż | Techniczny | Sales representative